Спорт 20 серпня, 2007, 15:47 238
Чоловіча збірна України з баскетболу програла на виїзді бельгійцям і втратила всі шанси на завоювання путівки на Євро-2007.

Бельгія - Україна
Бельгія - Україна (Фото - sport.com.ua)
В суботу ввечері команда Валентина Береснева, як і в Києві, програла бельгійцям. Хоча після трьох чвертей попереду були саме українці - 52 на 46. Проте могутня гра Ервеля Акселя, який за гру набрав 21 очко і зробив 13 підборів, принесла бельгійцям перемогу - 72:69, повідомляє ICTV.

За два тури до завершення турніру, українці з однією перемогою треті в групі і вже не наздоженуть нинішнього лідера, Ізраїль.

Нагадаємо, що в першому матчі між цими командами також до четвертого періоду йшла гра на рівних, але українці провалили останній ігровий відрізок часу і програли з розгромним рахунком 45:70.

Тоді, після поразки від збірної Бельгії в стартовому поєдинку додаткового відбірного турніру за право попадання на "Євробаскет-2007, Віталій Лебединцев прийняв рішення залишити посаду наставника збірної України.

Відзначимо, що збірній Україні на останньому кваліфікаційному турнірі не змогли допомогти легіонери з НБА Олексій Печеров і Кирило Фесенко.

Тепер доля єдиної путівки від групи, де грає збірна України, на "Євробаскет-2007" вирішуватиметься в поєдинку збірних Ізраїлю і Бельгії.

Спорт 20 серпня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.