Українці розпочали боротьбу на чемпіонаті Європи з плавання

Ігор Борисік і Ко поїхали за медалями© AFP
Спорт 4 серпня, 2010, 15:50 2381
Додати до обраного
Змаганнями з синхронного плавання та запливами на відкритій воді розпочався чемпіонат Європи-2009 з водних видів спорту.

4 серпня у столиці Угорщини змаганнями з синхронного плавання та запливами на відкритій воді розпочався 30-й за ліком чемпіонат Європи з водних видів спорту.

А вже в понеділок, 9 серпня, в боротьбу на водних доріжках басейну імені першого угорського Олімпійського чемпіона Альфреда Хайоша, що на острові Магріт в Будапешті, вступлять стрибуни в воду та плавці.

Пропонуємо ознайомитись зі складом збірної України на цих змаганнях:

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ: Дар'я Юшко, Інга Гіллер, Олена Гречихіна, Ганна Хмельницька, Інна Зінюк, Лоліта Ананасова, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Ганна Волошина, Юлія Мар'янко, Ксенія Сидоренко, Ольга Кондрашова

ПЛАВАННЯ:

Чоловіки:

Віталій Баришок – 100 м в/с, 50 м в/с, 200 в/с
Ігор Борисік – 100 м брас, 50 м брас, 200 м брас
Валерій Димо – 100 м брас, 200 м брас, 50 м брас
Денис Дубров – 200 м к.п., 50 м бат., 100 м бат.
Юрій Єгошин – 50 м в/с, 100 м в/с, 200 м в/с
Олександр Ісаков – 100 м н/сп, 200 м н/сп, 50 м н/сп
Андрій Коваленко – 100 м брас, 200 м брас, 50 м брас
Вадим Лепський – 400 м к.п., 200 м к.п., 400 м в/с
Олександр Лутченко – 800 м в/с, 1500 м в/с
Артем Пронь – 100 м бат., 50 м бат.
Сергій Фролов – 400 м в/с, 800 м в/с, 1500 м в/с
Ілля Чуєв – 200 м бат., 100 м бат., 50 м бат.
Максим Шемберев – 200 м брас, 400 м к.п., 1500 м в/с, 800 м в/с

Жінки:

Ірина Амшеннікова – 100 м н/сп, 50 м н/сп
Світлана Бондаренко – 50 м брас, 100 м брас
Аліна Вац – 100 м н/сп, 50 м н/сп
Ксенія Григоренко – 200 м н/сп, 100 м н/сп, 50 м н/сп
Анна Дзеркаль – 100 м брас, 200 м брас, 200 м к.п.
Анна Євчак – 100 м бат., 200 м бат., 200 м в/с, 200 м к.п., 400 м к.п.
Надія Коба – 100 м в/с, 50 м в/с, 50 м бат.
Любов Король – 50 м бат., 100 м бат.
Валерія Подлесна – 100 м в/с, 50 м в/с, 200 м в/с, 400 м в/с
Оксана Серікова – 50 м в/с, 100 м в/с
Дарина Степанюк – 100 м в/с, 50 м в/с
Анна Ткачова – 100 м н/сп, 200 м н/сп, 50 м н/сп

ВІДКРИТА ВОДА

Чоловіки:

Ігор Снітко – 5 км, 10 км
Ігор Червинський – 5 км, 10 км, 25 км
Костянтин Украдига – 5 км, 10 км

Жінки:

Олена Бербасова – 10 км, 5 км
Ольга Береснева – 5 км, 10 км, 25 км

СТРИБКИ У ВОДУ

Чоловіки: Антон Захаров, Ілля Кваша, Дмитро Меженський, Костянтин Міляєв, Олексій Пригоров, Юрій Шляхов

Жінки: Анна Письменська, Юлія Прокопчук, Олена Федорова, Аліна Чапленко

Читайте також:

Італійські прикордонники завадили українцю перепливти Середземне море

Найтитулованіший плавець України буде виступати під нейтральним прапором

Як "топлять" українських підводних плавців

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 4 серпня, 2010, 15:50 2381
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції