Українські шаблісти завоювали срібло на Чемпіонаті Європи

© EuroFencing
Спорт 21 липня, 2010, 09:30 1146
Українська команда посла друге місце, обігравши росіян і поступившись італійцям.

Українські шаблісти зайняли друге місце на Чемпіонаті Європи з фехтування, який проходить у ці дні в Лейпцигу.

Українці, мінімально перегравши у півфіналі збірну Росії з рахунком 44:45, не змогли встояти проти італійських спортсменів, програвши у фіналі 28:45.

У підсумку, команда України у складі Дмитра Пундик, Дмитра Бойка, Андрія Ягодки та Олега Штурбабіна змушена була задовольнятися срібними нагородами.

Бронзові медалі завоювала збірна Німеччини, перемігши в матчі за третє місце росіян - 38:45.

Раніше повідомлялося, що в одиночних змаганнях шаблістів Олег Штурбабін завоював бронзову медаль.

У чемпіонаті Європи з фехтування в Лейпцигу беруть участь 425 спортсменів з 39 країн. Україну на цьому форумі представляють 25 фехтувальників.

У березні українські фехтувальники завоювали одразу дві золоті медалі на етапі Кубка Світу з фехтування на шаблях та рапірах, що рпоходив в іранському місті Язд.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Sport.bigmir.net / Д.Є.