Українці вибороли 44 медалі на Всесвітній літній Універсіаді

Наші спортсмени вибороли 11 золотих, 19 срібних та 14 бронзових медалей та посіли сьоме місце у загальнокомандному заліку.

У вівторок, 23 серпня, у китайському місті Шеньжень завершилася XXVI Всесвітня літня Універсіада.

За 12 днів змагань наші спортсмени вибороли 44 медалі (11 золотих, 19 срібних та 14 бронзових) та посіли сьоме місце у загальнокомандному заліку.

Найкращі результати українці показали у легкій атлетиці (9 медалей - 4-4-1) та фехтуванні (6 медалей - 3-2-1).

У командних видах спорту наші спортсмени вибороли одну медаль: чоловіки виграли "срібло" у волейболі.

А передбачуваним переможцем домашньої Універсіади стала команда Китаю (75-39-31). Друге місце дісталося Росії (42-45-45). У боротьбі за третю сходинку Корея (28-21-30) випередила Японію (23-26-38). П'ятірку замкнула студентська збірна США (17-22-11).

За загальною кількістю медалей трійку лідерів склали команди Китаю (145), Росії (132) і Японії (87). Україна - шоста.

Всього на Універсіаді розіграли 304 комплекти медалей з 306-ти запланованих. Через малу кількість збірних були скасовані жіночі командні змагання зі стендової стрільби в трапі і дабл-трапі.

Відзначимо, що наступна літня Універсіада пройде у Казані, а зимову прийматиме словенський Марібор. Обидва студентських форуми відбудуться у 2013 році.