Українці вибороли 9 медалей на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Олена Федорова та Ганна Письменська© AFP
Спорт 16 серпня, 2010, 14:10 1525
В заключний день змагань українки Олена Федорова та Ганна Письменська завоювали срібну медаль синхронних стрибках у воду з триметрового трампліну.

15 серпня в Будапешті завершився чемпіонат Європи з водних видів спорту. В заключний день змагань українки Олена Федорова та Ганна Письменська завоювали срібну медаль синхронних стрибках у воду з триметрового трампліну.

Українки набрали 312 балів, поступившись лише італійкам Тані Каньотто і Франчесці Даллапе (327,90 балів).

Федорова і Письменська вийшли у фінал з першої сумою балів, але потрібно зауважити, що ранкову сесію вкрай невдало провели чемпіонки Європи-2009 Каньотто і Даллапе.

У фіналі італійська пара виглядала набагато впевненіше. І українки фактично боролися за "срібло" з представницями Росії Анастасією Поздняковою та Світланою Філіпповою. Після заключного п'ятого стрибка, трибуни завмерли. Федорова і Письменська не кращим чином виконали останній стрибок. Перевага в десять балів скоротилася вдвічі, але головне, друга сходинка п'єдесталу залишилася за представницями України.

Останній комплект нагород чемпіонату Європи розіграли чоловіки у стрибках у воду з 10-метрової вишки Українські спортсмени Антон Захаров і Костянтин Міляєв зайняли п'яте (506,20) і шосте місця (446,50) відповідно. Хоча шанси поборотися за нагороди були у обох.

Загалом, на чемпіонаті Європи українці вибороли три золотих, дві срібних та чотири бронзових медалі. Щоправда, наші плавці завершили ЧЄ без нагород.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Спорт-Експрес в Україні / А.Р.