Українці виграли 5 медалей на чемпіонаті Європи з боксу

Георгій Чигаєв© BOXNEWS.com.ua
Спорт 14 червня, 2010, 14:00 1118 3
Українські боксери вибороли п'ять нагород на європейській першості з боксу, що проходила у Москві.

Українські боксери вибороли п'ять нагород на чемпіонаті Європи з боксу, що проходив у Москві.

Срібну медаль у категорії до 51 кг виборов Георгій Чигаєв, чемпіон Європи 2008 року. У фінальному поєдинку наш боксер програв росіянину Едуарду Абзалімову (0:5).

Бронзові медалі отримали Тарас Шелестюк (до 69 кг.), Олександр Ключко (о 64 кг.), Денис Пояцика (до 91 кг.) і суперважковаговик Роман Капітоненко.

У півфіналі Шелестюк сенсаційно поступився боксеру з Угорщини Балажу Бачкаю - 2:4. Ключко не зміг пройти Грачу Джаваряна з Вірменії - 2:7. Пояцика поступився чемпіону світу росіянину Єгору Мехонцеву - 2:8. А Романа Капітоненка зупинив білорус Віктор Зуєв - 3:7.

А перемогу в командному заліку здобула збірна Росії. Господарі турніру вибороли сім золотих і одну бронзову медалі.