Українці виграли перше "золото" на Універсіаді

Артем Прима - переможець Універсіади© biathlon.com.ua
Спорт 1 лютого, 2011, 12:42 1437
Першу перемогу для України завоював 23-річний біатлоніст Артем Прима з Чернігова, випередивши іншого українця Сергія Семенова.

Українські спортсмени вибороли першу золоту медаль на всесвітній зимовій Універсіаді, що проходить у турецькому Ерзулумі.

Першу перемогу для України завоював 23-річний біатлоніст Артем Прима з Чернігова, випередивши на 6,4 секунди товариша по команді Сергія Семенова.

Весь п'єдестал міг бути українським, але Олег Бережной фінішував 4-м, програвши росіянину Євгену Гаранічеву близько десяти секунд.

Відзначимо, що з самого початку українські спортсмени задавали тон гонці. Першим орієнтиром для суперників служив час Андрія Возняка. Але дуже скоро ініціативу перехопив Артем Прима. Не дозволив собі жодної осічки в стрільбі і Сергій Семенов. Але якщо після першого рубежу він вигравав у співвітчизника 3,7 секунди, то після стійки секундомір відрахував час вже на користь Прими. Перевага Артема була мізерною, але Семенов не зміг скористатися перевагою більш пізнього стартового номеру. І півсекунди відставання після другої стрільби на фініші перетворилися на 6,4.

За результатами сьогоднішньої гонки у середу пройдуть гонки переслідування і у наших хлопців відмінні стартові позиції.

Додамо, що старт жіночого спринту відбудеться о 14:30.

Старт українок: 2. Ірина Піпкун, 14. Катерина Цесельська, 16. Віта Семеренко, 22. Світлана Крикончук, 41. Ольга Полещикова, 42. Ніна Карасевич