Українці завоювали три "золота" та "бронзу" в спринті на чемпіонаті світу з біатлону

Анастасія Меркушина / Фото: biathlon.com.ua

Наші біатлоністи виграли три з чотирьох гонок.

Сьогодні, 27 серпня, в естонському Отепя в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулися спринтерські гонки серед чоловіків, жінок, юніорок та юніорів.

У всіх заїздах брали участь представники збірної України.

У підсумку, наша команда зуміла завоювати три "золота" і одну "бронзу".

В заїзді юніорок першою виявилася Анастасія Меркушина (0+0) 22:59.1.

Серед жінок найкращою стала Олена Підгрушна (0+1) 22:18.5, а третє місце тут зайняла Ірина Варвінець (1+0) +20.4.

У гонці серед юніорів "золото" завоював наш Антон Мігда (0+1) 27:11.9. А ось серед чоловіків найкращим з українців виявився Олександр Жирний (2+0) +1:15.2, він фінішував на 7 місці.

Нагадаємо, ранішедоросла та юніорська збірні України завоювали по "сріблу" у змішаних естафетах.