Українці взяли дві медалі на старті юнацької Олімпіади в Китаї

В Китаї стартувала Юнацька Олімпіада / Фото: Reuters

Плавець Михайло Романчук виборов "золото", а дзюдоїст Богдан Ядов - "срібло".

Українські спортсмени вдало стартували на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх у китайському Нанкіні.

Маємо одразу "золото"! Наш плавець Михайло Романчук переміг у плаванні на 400 м вільним стилем.

У фіналі Михайло фінішував з результатом 3:49.76, залишивши позаду суперників із Сальвадору (3:51.32) та Норвегії (3:51.55).

Слідом за ним "срібло" виборов дзюдоїст Богдан Ядов у ваговій категорії до 66 кг.

На шляху до фіналу наш срібний призер чемпіонатів світу та Європи (U18) у наднапружених поєдинках здолав пуерторіканця Адріана Гандіа, узбекистанця Сухроба Турсунова та корейця Рея Сеонг Хвана. Проте у фінальній битві Богдан поступився японцю Абе Хіфумі.