Українці здобули третю медаль на чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства

Наталя Левченко© AFP
Спорт 14 вересня, 2011, 14:17 910
Українські п'ятиборці виграли "бронзу" на чемпіонаті світу у Москві.

Українські спортсменки здобули бронзову медаль на чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства.

Володарка двох золотих медалей Вікторія Терещук разом з Ганною Буряк та Наталією Левченко посіле третє місце у жіночій естафеті, набравши 5576 очок.

У фехтуванні українки були одинадцятим, в плаванні - другими, в конкурі - шостими і в "комбайні" (біг + стрільба) - третіми.

Перемогу святкувала збірна Угорщини (5726), а срібними призерами чемпіонату стала збірна Німеччини (5620).

Відзначимо, що це вже третє медаль представників України на турнірі. Раніше українці здобули дві золоті медалі. Луганчанка Вікторія Терещук стала першою у змаганнях серед жінок. А згодом у парі з Дмитром Кирпулянським тріумфували у змаганнях змішаних пар.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л.