Українець став чемпіоном світу з тайського боксу

Павло Журавльов© e-crimea.info
Спорт 25 березня, 2011, 12:59 3288 3
Офіцер Військово-Морських Сил України Павло Журавльов виграв Чемпіонату світу з тайського боксу у ваговій категорії понад 91 кілограм.

Севастополець Павло Журавльов став переможцем Чемпіонату світу з тайського боксу, який пройшов у Таїланді. Офіцер Військово-Морських Сил України здобув перемогу серед боксерів-аматорів у ваговій категорії понад 91 кілограм.

Відзначимо, що Журавльов (зріст - 188 см, вага - 95 кг) є неодноразовим чемпіоном світу, чемпіоном Європи і віце-чемпіоном турніру Pavilion Nicosia 2010.

Журавльов має 10 чемпіонських титулів - чотири рази він перемагав серед спортсменів-любителів і шість разів тріумфував серед спортсменів-професіоналів.

У грудні минулого року Журавльов виборов титул чемпіона у турнірі зі змішаних єдиноборств К-1 "Король Королів", який пройшов у Росії.