Українець вийшов у 1/8 фіналу юніорського Australian Open

Леонард Стаховський© sapronov-tennis.org
Спорт 25 січня, 2011, 11:04 1055
У другому колі юніорського Australian Open 17-річний Леонард Стаховський переміг дев'яту ракетку турніру бразильця Бруно Сант'анна.

Киянин Леонард Стаховський вийшов до третього раунду Australian Open серед юніорів.

У другому колі 17-річний брат Сергія Стаховського переміг дев'яту ракетку турніру бразильця Бруно Сант'анна - 6:4, 6:7 (2:7), 6:3.

Леонард міг виграти матч ще у другій партії, але ведучи 4:1, віддав супернику 2 гейми на своїй подачі.

Втім, програвши другий сет на тайбрейку, українець зумів зібратися у вирішальній партії і довести матч до перемоги.

Поєдинок тривав 2 години 8 хвилин. На рахунку Леонарда 6 ейсів, а його суперник подав три подачі навиліт.

У 1/8 фіналу суперником Стаховського-молодшого буде шоста ракетка турніру іспанець Роберто Карвальєс-Баена.

Нагадаємо, що киянин Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал одиночного розряду, де його суперником буде шотландець Енді Мюррей.