Українець Демидюк – серед кращих

Спорт 31 серпня, 2007, 17:26 356
Українець Сергій Демидюк посів 6-е місце в фіналі бігу на 110 метрів з бар'єрами, встановивши рекорд України – 13,22 сек.

Головними подіями для українських вболівальників у сьомий день легкоатлетичного чемпіонату світу були виступи у фінальних змаганнях Ольги Саладухи (потрійний стрибок), Ольги Іванкової у метанні списа і Сергія Демидюка в бігу на 110 метрів з бар'єрами.

Найбільшого успіху добився Сергій, який результатом 13,22 сек. встановив новий рекорд україни, що дозволило йому посісти у фіналі шосте місце. Відзначимо, що він став кращим європейцем у цьому виді!

А прогнозовану перемогу здобув китаєць Сянь Лю – 12,95 сек. Друге і третє місця – за американцями Терренсом Траммелом (12,99) та Девісом Пейном.

Ольга Саладуха показала свій кращий результат вже в першій спробі – 14,60 м. Цього вистачило для 7-го місця.

Яргеліс Савінь
Стрибає майбутня чемпіонка - кубинка Яргеліс Савінь.
Досить неочікувану перемогу в секторі для потрійного стрибка здобула кубинка Яргеліс Савінь з високим результатом 15,28 м. Тетяна Лебедєва не змогла зробити переможний дубль (раніше вона виграла змагання у стрибках в довжину), посівши друге місце (15,07). Бронзовий призер гречанка Деветці також показала результат за 15 метрів – 15,04.

Ольга Іванкова стала десятою у фіналі метання списа – 57,87 м. Яскраву перемогу здобула чешка Барбора Шпотакова, яка, встановивши національний рекорд (67,07), випередила двох німкень – Крістіану Обергфолл (66,46) та Штеффі Неріус (64,42).

Елісон Фелікс (США) легко виграла фінальний забіг на 200 метрів – 21,81 сек. Друге місце – у Вероніки Кемп бел з Ямайки (22,34), третє – у Сусантіки Джаясінге зі Шри-Ланки (22,63).

400 метрів
Американське тріо - біг на 400 метрів. Ліворуч - переможець фінала Джеремі Уорінер.
Представники США окупували весь п'єдестал пошани за підсумками фіналу на 400 метрів. Першим став Джеремі Уорінер (43,45 сек.), другим – Лашоун Мерітт (43,96), третім – Енжело Тейлор (44,32).

Ще один фінал відбувся рано вранці. Ходьбу на 20 км серед жінок виграла росіянка Ольга Каніскіна (1:30:09). Срібло – у росіянки Тетяни Шемякіної (1:30:42), бронза – у Марії Васко з Іспанії (1:30:47).

З трьох українських спортсменок, що брали участь у півфінальних забігах на 1500 м, двом вдалося кваліфікуватися до фіналу – Ірина Ліщинська виграла свій забіг (4:03.84), а Наталія Тобіас була п'ятою в своєму (4:15.33). Тетяна Головченко вибула з подальшої боротьби за медалі.

Віта Паламар
, подолавши планку на висоті 1,94 м, вийшла у фінал змагань зі стрибків у висоту.