Українець не пустив "Спартак" в Лігу чемпіонів

Спорт 30 серпня, 2007, 10:52 274
Московський "Спартак" програв шотландському "Селтіку" у серії пенальті і не вийшов в груповий турнір Ліги чемпіонів.

"Селтік"
Гравці шотландського "Селтіка" радіють перемозі над "Спартаком".
Матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між шотландським "Селтіком" та російським "Спартаком" вийшов дуже цікавим і напруженим.

Гра в Глазго проходила із змінною перевагою. У першому таймі по черзі атакували обидві команди, а рахунок на 25-й хвилині міг відкрити "Спартак", коли у ворота "Селтіка" був призначений пенальті за гру рукою Гарі Колдуелла. Проте Роман Павлюченко, який виконував 11-метровий, влучив у штангу.

Через дві хвилини господарі покарали гостей за невикористаний момент. Після помилки в обороні Скотт Макдональд опинився в спартаківській штрафній на ударній позиції і змусив капітулювати голкіпера Стіпе Плетікосу

"Спартак" відігрався наприкінці першого тайму – Сантос Моцарт подав кутовий, Павлюченко грудьми обробив м'яч і з гострого кута відправив його у ворота шотландців.

У другому таймі більше атакували шотландці, і Плетікоса кілька разів врятував "Спартак". В кінці основного часу матчу за грубий фол був вилучений захисник червоно-білих Мартін Штранцль.

Команда Станіслава Черчесова зуміла відстояти свої ворота і до кінця основного часу, і в 30 хвилин додаткового. "Селтік" в кінці додаткового часу одержав право на пенальті за гру рукою у власній штрафній Радослава Ковача, але Ян Веннегор оф Хесселінк пробив у перекладину.

З урахуванням того, що в Москві 15 серпня команди також зіграли 1:1, долю путівки в Лігу чемпіонів вирішила серія пенальті.

У складі "Селтіка" чотири гравці реалізували 11-метрові, а в складі "Спартака" не змогли вразити ворота шотландців Єгор Тітов і Максим Калиниченко. Удар гравця збірної України відбив польський воротар шотландського клубу Артур Боруц

Тепер "Спартак" гратиме в Кубку УЄФА. Росію в Лізі чемпіонів представлятиме тільки ЦСКА.