Українець завоював "срібло" на кубку світу з плавання

Ігор Борисик встановив новий рекорд України© AFP
Спорт 11 листопада, 2009, 14:41 1909
Єдиний представник України на ІІІ етапі Кубка світу з плавання Ігор Борисик виборов "срібло" на 200 метрівці брасом.

Першу медаль ІІІ етапу Кубка світу з плавання, який 11 листопада завершується у Стокгольмі, поклав у скарбничку української збірної єдиний представник України на змаганнях Ігор Борисик.

Українець став другим на дистанції 200 метрів брасом, встановивши новий національний рекорд – 2.03,93 хвилини. Випередити Ігоря зміг лише південноафриканський плавець Нейл Версфельд, чий результат – 2.02,67 хвилини – в свою чергу, став новим рекордом Кубків світу.

У заключний день змагань Ігор Борисик продовжить боротьбу за нагороди на дистанції 100 метрів брасом.

Зазначимо, що з ІІ етапу Кубка світу, який 6-7 листопада проходив у Москві, українці привезли три медалі й три рекорди України. "Золото" в скарбничку нашої збірної поклала Дарина Зевіна, пропливши дистанцію 200 метрів на спині за 2.04,59 хвилини. Виступ 15-річної плавчині на вдвічі меншій дистанції був менш успішним – українка фінішувала п’ятою, однак її результат – 58,42 секунди, як і той, що приніс їй найвищу нагороду московського етапу Кубка світу, став новим юніорським рекордом України. Доповнив колекцію трофеїв української команди Ігор Борисик – двома срібними нагородами, здобутими на дистанціях 100 та 200 метрів брасом. Результат 2.04,86 хвилини, показаний українцем на другій з них, – це новий рекорд України.

Андрій Говоров, Дарина Зевіна та Дарина Степанюк захищатимуть честь України на наступному етапі першості світу, який відбудеться 14 та 15 листопада у Берліні.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / А.Р.