Україна розгромила боснійців в еліт-раунді Євро-2010

Україна - Боснія - 4:1© ФФУ
Спорт 27 травня, 2010, 12:16 1175
Юнацька збірна України з перемоги розпочала еліт-раунд чемпіонату Європи-2010 серед юнаків до 19 років.

У середу, 26 травня, юнацька збірна України з перемоги розпочала еліт-раунд чемпіонату Європи-2010 серед юнаків до 19 років. Дубль Ігоря Чайковського, голи Ігоря Зубка та Сергія Сидорчука забезпечили українцям перемогу над командою Боснії та Герцеговини.

Підопічні Анатолія Бузника захопили лідерство в 3-й групі, випередивши завдяки кращій різниці м'ячів англійців, які здолали опір ірландських однолітків (1:0).

Українці − господарі турніру − приймали суперників на полі бородянського стадіону "Борекс". На 10-й хвилині після хитромудрого розіграшу штрафного результативного удару з меж карного майданчика завдав опорний півзахисник Чайковський.

Швидкості після цього дещо впали. Такий характер гри більше влаштовував збірну України, яка набагато впевненіше контролювала м'яч у центрі поля. Наприкінці першого тайму її капітан відзначився вдруге, спокійно реалізувавши пенальті, призначений за фол Івана Мршича на Ковалі.

Здавалося, суперники підуть на перерву за рахунку 2:0, однак у компенсований арбітром час боснійський форвард Далібор Панджа скористався чи не єдиним своїм шансом, з другої спроби змусивши капітулювати Ігоря Левченка.

Гол "у роздягальню" надихнув балканців на більш активні дії. На початку другого тайму підопічні Зорана Бубало спробували диктувати свої умови опонентам, проте виходило це не дуже переконливо. Зняв напругу Зубко, котрого на 56-й хвилині вивів сам-на-сам із голкіпером Павлов. Нападаючий, який представляє клуб першої ліги "Кримтеплиця", холоднокровно вразив незахищений кут воріт.

Ще за 16 хвилин інтрига була остаточно похована Сидорчуком, котрий краще за інших зорієнтувався у штовханині в карному майданчику − 4:1.

"Сьогоднішня гра мені сподобалася, − зазначив після фінального свистка наставник синьо-жовтих. − Суперник виявився нам по зубах, і я дуже радий, що ми розпочали турнір так упевнено. Утім, надалі, не сумніваюся, команду очікують більш важкі матчі".

Вже у п'ятницю господарі змагань зустрінуться зі збірною Ірландії. А завершиться відбір грою зі збірною Англії.