Українка – чемпіонка Європи з боксу

Спорт 22 жовтня, 2007, 11:21 947
Шість нагород завоювала українська збірна на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок, що завершився в Данії.

В Данії, у місті Вейле завершився чемпіонат Європи з боксу серед жінок. На континентальній першості наша команда завоювала шість нагород.

Чемпіонкою Європи в категорії до 52 кг стала Вікторія Руденко. У фіналі українка з рахунком 17:8 перемогла представницю Швеції Ніссон Шипру.

Срібло чемпіонату Європи завоювала Ірина Комар. У фінальному поєдинку категорії до 80 кг вона з рахунком 7:13 програла росіянці Ганні Гладких.

З бронзовими медалями з Данії повертаються наші Людмила Грицай, Яна Завьялова, Ольга Новікова і Дінара Жургунова.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.