Українка Семеренко потрапила до десятки найсильніших в гонці переслідування на Кубку світу

Валя Семеренко© biathlon.com.ua
Валя фінішувала на 9 місці в Антхольці.

Сьогодні, 23 січня в Антхольці відбулася жіноча гонка переслідування в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможницею заїзду стала росіянка Катерина Юрлова, другою до фінішу прийшла швейцарська біатлоністка Селіна Гаспарін, а от "бронзу" взяла італійка Доротея Вірер.

Серед українських дівчат найшвидше впоралася з переслідуванням Валя Семеренко, яка фінішувала на 9-му місці.

Олена Підгрушна завершила гонку на 14-й позиції, Ольга Абрамова – на 32-му місці, а Наталія Бурдига показала 55-й результат.

Нагадаємо, раніше збірна України двічі виграла в Арбері в рамках Кубка IBU.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.