Українка стала чемпіонкою світу зі спортивної боротьби

Ганна Василенко стала чемпіонкою світу© wrestlingua.com
Спорт 16 вересня, 2011, 13:10 1597
Українстька борчиня Ганна Василенко здобула золото на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби.

Українка Ганна Василенко стала чемпіонкою світу на змаганнях зі спортивної боротьби, який проходить у Стамбулі.

Василенко завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 59-ти кілограм. Українка здолала шведку Софію Мадсон.

Крім того, бронзову нагороду виборола донеччанка Тетяна Лазарева у категорії до 55-ти кілограм. Чемпіонкою світу у цій ваговій категорії стала японка Саорі Йосіда.

В завершальний день змагань 16 вересня, на килим вийдуть донеччанка Аліна Махиня (67 кг), сумчанка Катерина Бурмістрова (72 кг). А у чоловічому турнірі з вільної боротьби Україну представить Юрій Леденьов із Запоріжжя (55 кг).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л.