Українка виграла індивідуальну гонку на чемпіонаті світу з біатлону

Ганна Кривонос на подіумі (в центрі зверху) / Фото: biathlon.com.ua

Ганна Кривонос з одним промахом взяла "золото" у Білорусі.

У середу, 18 лютого, в білоруських Раубічах стартував юніорський чемпіонат світу з біатлону.

Золоту медаль в індивідуальній гонці здобула українка Ганна Кривонос!

17-річна спортсменка, поряд із ще двома суперницями, показала кращу стрільбу в гонці, обмежившись одним промахом. До речі, до промаху, замість звичної уболівальникам хвилини, додавалися 45 секунд.

Головну суперницю - норвежку Інгрід Тандреволд, - Кривонос змогла нейтралізувати завдяки непоганій скорострільності. Підсумкова перевага Кривонос над Тандреволд склала 19 секунд.

Третє місце посіла російська біатлоністка Єлизавета Капліна.

У хлопців кращим серед наших спорстменів став Віталій Труш, який з чотирма промахами посів 13-те місце. А виграв гонку росіянин Кирило Стрельцов.

Нагадаємо, Сергій Семенов взяв "бронзу" в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону в Норвегії.