Українка виграла "срібло" в гонці переслідування юніорського чемпіонату світу з біатлону

Ганна Кривонос під час нагородження / Фото: biathlon.com.ua

Переможцем у гонці виявилася представниця Казахстану.

В румунському Чейла Градистей закінчилася гонка переслідування у жінок в рамках юніорського чемпіонату світу з біатлону.

Переможцем у гонці виявилася представниця Казахстану Аріна Пантова. Другою до фінішу прийшла українка Ганна Кривонос, а ось замкнула трійку лідерів німкеня Марина Заутер.

Таким чином, Кривонос завоювала свою третю особисту медаль юніорських чемпіонатів світу і зрівнялася з Юлією Журавок та Олегом Бережним, які раніше лідирували за цим показником в українській збірній.

Також, в гонці брали участь й інші українки. Валерія Дмитренко фінішувала на 23-му місці, Ганна Ситник на 41-му, А Оксана Сігеті на 47-му.

Нагадаємо, раніше Кривонос завоювала "бронзу" в спринті.