Українка зупинилась за крок від медалі у першій гонці сезону в біатлоні

Валя Семеренко фінішувала 4-ю© AFP
Спорт 1 грудня, 2010, 21:11 2027 1

У шведському Остерсунді стартував перший етап Кубка світу з біатлону. Сезон відкривали дівчата у індивідуальній гонці на 15 кілометрів.

І у першій же гонці Валентина Семеренко фінішувала на 4-му місці, програвши переможниці шведці Анні-Карін Зідек 59,1 секунд.

Наша спортсменка зробила один промах на першому вогневому рубежі, але ходом українка випереджала шведку. Однак останній постріл на 4-й стрільбі виявився фатальним для українки і вона замість бажаного "золота" отримала на фініші четвертий результат.

2 грудня на старт першого етапу Кубка світу вийдуть чоловіки, щоб поборотися в індивідуальній гонці на 20 кілометрів.