Українки – на п'ятому місці

Спорт 9 липня, 2007, 12:37 251
Чемпіонат Європи з баскетболу серед юніорок (до 18 років) завершився перемогою господарок турніру, збірної Сербії.

Мілованович
Сербка Єлена Мілованович отримала нагороду MVP (найцінніший гравець) чемпіонату Європи (Фото - FIBA Europe)
Перемогою господарок майданчика завершився в неділю в Сербії чемпіонат Європи з баскетболу серед юніорок (до 18 років). У фінальному матчі сербські спортсменки впевнено перемогли команду Іспанії - 72:48.

Збірна Сербії виграла всі вісім матчів турніру, а в півфіналі перемогла команду Росії. У вирішальній зустрічі сербки виграли у іспанок кожну з чотирьох чвертей, а особливо вражаючим став їх фінальний ривок - 21:7.

Більше половини набраних очок збірної Сербії у фіналі принесли Єлена Мілованович і Соня Петрович (26 та 21 відповідно).

Збірна Росії на чемпіонаті Європи зайняла третє місце, в суперечці за "бронзу" перегравши команду Польщі - 71:65.

Малашенко
Українка Олеся Малашенко увійшла до символічної п'ятірки чемпіонату (Фото - FIBA Europe)
Баскетболістки юніорської збірної України (U-18) зайняли на чемпіонаті Європи в Сербії 5-е місце. Для збірної, яка в минулому сезоні повернулася в дивізіон А, це безперечний успіх.

На Євро-2007 нашим дівчатам вдалося показати кращий результат за весь час виступу збірної України на юніорських чемпіонатах Європи.

У турнірі за 5-8 місця збірна України спочатку переграла команду Франції – 67:66, а потім юних чешок - 95:76 (32:11, 25:30, 14:29, 24:6).

Таїсия Бовіхина набрала в останньому матчі 33 очки. У списку бомбардирів чемпіонату Європи Таїсія зайняла 2-е місце. А інша українка, Олеся Малашенко увійшла до символічної п'ятірки кращих гравців чемпіонату Європи.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / Наш спорт / К.К.