Українки вибороли три медалі на чемпіонаті світу

Людмила Балушка виборола "бронзу"© fila-wrestling.com
Спорт 25 вересня, 2009, 10:58 897
Наша прекрасна половина, як і чоловіки, виборювала лише бронзові нагороди.

У Данії триває чемпіонат світу з боротьби. У четвер завершили боротьбу жінки. Наша прекрасна половина, як і чоловіки, виборювала лише бронзові нагороди.

У найлегшій ваговій категорії до 48кг на п’єдестал пошани піднялася львів’янка Людмила Балушка, яка, до речі, поступилася у єдиній сутичці бронзовій призерці Олімпіади в Пекіні та майбутній чемпіонці світу українці Марії Стадник, що нині виступає під прапором Азербайджану.

У вазі до 51 кг третє місце через боротьбу у втішних поєдинках завоювала представниця львівської школи Олександра Когут.

Ганна Василенко у ваговій категорії до 59 кг принесла Україні 5-ту бронзову нагороду. «Спіткнувшись» в 1/2 на полячці Агаті Петржик наша спортсменка потрапила до втішного фіналу, де вела боротьбу за третє місце з канадійкою Катаріною Патроч. 5:0 і одеситка здобула бронзову нагороду чемпіонату світу.

Вже сьогодні у боротьбу за нагороди світової першості вступають борці класичного стилю.