Українки виграли Кубок Турчина-2010

Українські гандболістки тріумфували удома© handball.net.ua
Спорт 26 листопада, 2010, 14:56 1289
Жіноча збірна України з гандболу виграла усі матчі на XIII Кубку Турчина і виборола почесний трофей.

Жіноча збірна України з гандболу виграла XIII Кубок пам'яті легендарного гандбольного тренера Ігоря Турчина. Змагання проходили з 23 по 25 листопада у Броварах.

Українки виграли всі матчі на турнірі. Почали з перемоги над Азербайджаном (26:21). У другому турі розгромили Литву (35:20). Нарешті, у заключному матчі перемогли Білорусь - 32:28.

Цікаво, що перед грою в українок і білорусок було по 4 очки, тому це був матч за перемогу на турнірі. Команди грали рівно, а на перерву українки пішли з перевагою в одне очко. У другому таймі наші дівчата розвинули успіх до +4.

Кубок кращого воротаря турніру здобула Валентина Саламаха (Азербайджан); найрезультативнішою гандболісткою турніру стала Валентина Янковська (Білорусь); найкращим гравцем - Регіна Шимкуте (Україна).

По завершенні турніру Президент Федерації гандболу України Валерій Третьяков підкреслив, що Кубок Турчина і надалі буде розвиватися.

Щодо самої гри українок, то Валерій Третьяков залишився задоволеним в цілому малюнком продемонстрованих дій, втім, наголосив, у час, що залишився до чемпіонату Європи, тренерському штабу треба скерувати усі зусилля на вдосконалення командних зв'язків жовто-блакитної дружини.

Наречена Кріштіану Роналду знялася у відвертій фотосесії (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / ФГУ / А.Р.