Українки виграли "Кубок Турчина" Спорт 26 листопада, 09:29
Київський турнір став для українських гандболісток останньою перевіркою сил перед чемпіонатом світу, що стартує 2 грудня у Франції.

Кубок Турчина
Українські гандболістки виграли "Кубок Турчина". (Фото - Костянтин Клименко)
Жіноча гандбольна збірна України - переможець 12-го Міжнародного турніру «Кубок Турчина». В неділю підопічні Леоніда Ратнера в заключному матчі змагань здолали команду Японії.

Вагомий внесок для підсумкового успіху українська команда зробила на початку зустрічі, повівши 5:0. Загалом, протягом усього протистояння, японки жодного разу не змогли навіть зрівняти рахунок матчу. Як наслідок, впевнена перемога України - 39:28.

"Гандбольний пенальті" у виконанні Олени Резнір. (Фото - Костянтин Клименко)
У підсумку, вигравши усі три свої зустрічі (раніше Україна обіграла Австрію – 32:20 та Аргентину – 26:16), наші гандболістки посіли перше місце на змаганнях, присвячених найкращому тренеру ХХ століття Ігорю Турчину.

В іншому матчі дня команда Австрії перемогла конкуренток з Аргентини - 25:21. В підсумковій турнірній таблиці відразу за Україною розмістилися японки. Третє місце посіла Австрія. Не здобувши жодної перемоги, останнє місце посіла команда Аргентини.

Збірна України на церемонії нагородження. (Фото - Костянтин Клименко)
Після "Меморіалу Турчина" всі чотири національні збірні відправляться до Франції на чемпіонат світу, де буде точитись боротьба не тільки за медалі, а й за олімпійські ліцензії. Змагання пройдуть з 2 по 16 грудня цього року.