Українки виграли срібло у естафеті на Кубку світу з біатлону

Ілюстрація© biathlon.com.ua
Спорт 12 грудня, 2010, 12:30 2006 1
Перемогу у змаганні здобула команда Німеччини, "бронза" - у збірної Норвегії. Четверте місце зайняли росіянки.

Жіноча збірна України з біатлону у суботу, 11 грудня посіла друге місце в естафетній гонці 4 х 6 км в рамках другого етапу Кубка світу в австрійському Хохфільцені.

Перемогу у змаганні здобула команда Німеччини, "бронза" - у збірної Норвегії.

Четверте місце зайняли росіянки. У складі української збірної в естафеті виступили Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна, Віта Семеренко і Валя Семеренко.

Також 10 грудня, нагадаємо, українець Сергій Седнєв завоював срібло у спринті на 10 км.

У суботу також відбулася чоловіча гонка переслідування на 12.5 км. Переміг норвежець Бо, наші фінішували на таких місцях:Седнєв (29), Семенов (40), Батюк (51), Прима (58).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Сегодня / А.К.
  • Валентина Валентина 12 грудня, 18:31 Згоден 0 Не згоден 0 А по теліку ні гу-гу. Біатлон - дуже видовищний і захоплюючий вид спорту. Ні один канал не змігся показати гонки - думали, що наші не в змозі перемагати. Але не зважаючи на жалюгідне фінансування - українські біатлоністи перемагають !!! МОЛОДЦІ!!! відповісти цитувати Дякуємоспам