Українки залишають Люксембург

Спорт 25 вересня, 2007, 18:39 315
Українська тенісистка Олена Бондаренко не змогла захистити титул, завойований минулого року на турнірі в Люксембурзі.

Лідер українського жіночого тенісу 23-річна Олена Бондаренко не зуміла пройти стартовий раунд турніру WTA II категорії у Люксембурзі з призовим фондом - 600 000 (покриття - хард, зал).

В 1/16 фіналу одиночного розряду Бондаренко, яка минулого року виграла тут головний приз, грала проти фіналістки Уімблдону-2007 - Маріон Бартолі з Франції, яка "посіяна" під п'ятим номером. Олена поступилась у двох сетах - 3:6, 2:6.

Таким чином, по закінченні цього турніру наша прима недорахується багатьох очок, які вона захищала, і, судячи з усього, опуститься в класифікації WTA.

Інша українка, Юлія Вакуленко також не зуміла пройти перший раунд турніру у Люксембурзі. В 1/16 фіналу одиночного розряду Вакуленко грала проти американки Мейлен Ту та поступилась у двох сетах – 4:6, 3:6.

Боротьбу в одиночному розряді продовжує молодша сестра Олени – Катерина Бондаренко, яка вдало пройшла кваліфікацію. У стартовому раунді основи Катерині протистоятиме Патті Шнідер зі Швейцарії (6-й номер "посіву"). Федак, Перебийніс, Бейгельзімер та Савчук не змогли подолати кваліфікацію.

Сьогодні ж українки зіграють свої стартові матчі у парному розряді. Український дует сестер Олени та Катерини Бондаренко зіграє проти українсько-російської пари Тетяна Перебийніс/Вєра Душевіна. А український дует Юлія Бейгельзімер/Юліана Федак протистоятиме голандсько-чеській парі Крайчек/Углірова.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.