Українська біатлоністка виграла "срібло" в індивідуальній гонці юніорського чемпіонату світу

Анастасія Меркушина / Фото: biathlon.com.ua

Переможницею гонки стала представниця Австрії.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина показала другий результат в індивідуальній гонці в рамках юніорського чемпіонату світу в румунському Чейле Градістей.

Наша співвітчизниця поступилася лише австрійці Сюзанні Курцхаллер, результат якої 39:52,7.

Третє місце виборола також представниця Австрії Юлія Швайгер.

Також, в гонці взяли участь й інші українки. Сніжана Тісеєва фінішувала 21-ю, Марія Кручова 28-ю, а Анастасія Ничипоренко завершила змагання на 49-му місці.

Нагадаємо, раніше Валя Семеренко потрапила до десятки найсильніших в гонці переслідування на Кубку світу.