Українська футзальна молодіжка радіє перемозі

Штрафний у виконанні Сергія Журби© uefa.com
Спорт 9 грудня, 2008, 10:24 747
Молодіжна збірна України з футзалу виграла перший матч на чемпіонаті Європи, який проходить цими днями у Санкт-Петербурзі.

Вчора українська футзальна молодіжка з рахунком 3:2 обіграла збірну Голландії у своєму першому матчі на чемпіонаті Європи.

Рахунок в матчі на 9-й хвилині відкрили голландці. Проте українці відігралися вже через дві хвилини. Дмитро Клочко пройшов уздовж бічної і з шести метрів вразив ворота голландців. Перший тайм закінчився з нічийним результатом.

У другому таймі українці зуміли вийти вперед. Сергій Журба точно пробив зі штрафного. Але перевага українців протрималася лише близько двох хвилин. На 28-й хвилині Мохамед Аттаїбі оформив дубль.

І все-таки українцям вдалося вирвати перемогу в кінці поєдинку. На 37-й хвилині Журба добив м'яч у сітку після дальнього удару, оформивши дубль.

В іншому матчі нашої групи один з фаворитів турніру збірна Іспанії без проблем розібралася з командою Казахстану – 4:0.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ / К.К.