Українська команда програла суперматч у Кубку Стенлі

Федотенко і Ко зазнали поразки© AFP
Спорт 23 квітня, 2010, 10:11 1139
"Піттсбург Пінгвінс" у п'ятому матчі 1/8 фіналу поступився "Оттаві Сенаторс" з рахунком 3:4.

У ніч на 22 квітня за океаном відбулися чергові матчі 1/8 фіналу Кубка Стенлі.

"Піттсбург Пінгвінс", у складі якого грають українці Руслан Федотенко і Олексій Понікаровський, у п'ятому матчі поступився "Оттаві Сенаторс" з рахунком 3:4. Канадці скоротили рахунок в серії до 2:3.

Українські легіонери "пінгвінів" провели на льоду трохи більше 19 хвилин кожен. Олексій за цей час завдав по воротах суперника чотири кидка і заробив 2 хвилини штрафу. Руслан ж відзначився одним кидком.

А гра відбулась за дуже цікавим сценарієм. На 11-й та 12-й хвилинах гості закинули дві шайби. Наприкінці першого періоду пінгвіни відіграли одну шайбу, а під завісу другої 20-хвилинки зрівняли рахунок.

На 50-й хвилині лідер "пінгвінів" Сідні Кросбі після передачі Євгена Малкіна відправив третю шайбу у ворота "сенаторів", яка виводила "Піттсбург" у чвертьфінал. Однак через хвилину Регін зрівняв рахунок.

Для виявлення переможця матчу команди зіграли три овертайми. На 108-й хвилині Каркнер приніс перемогу "Оттаві", яка наступний матч серії гратиме вдома.

"Філадельфія Флаєрз" вийшла в чвертьфінал Кубка Стенлі, обігравши "Нью-Джерсі Девілз" в п'ятому матчі серії з рахунком 3:0 і виграла серію 4:1.

До виходу у чвертьфінал наблизився "Сан-Хосе Шаркс". У п'ятому матчі серії з "Колорадо Евеланш" "акули" перемогли з рахунком 5:0 і вийшли вперед у серії з рахунком 3:2.

"Суха" перемога "Чикаго Блек Хокс" на виїзді над "Нешвілл Предаторз" (3:0) дозволила гостям зрівняти рахунок у серії - 2:2.