Українська команда вийшла у чвертьфінал Кубка Стенлі (відео)

"Піттсбург Пінгвінс" у чвертьфіналі© AFP
Спорт 25 квітня, 2010, 12:15 1138 1
"Піттсбург Пінгвінс" і "Сан-Хосе Шаркс" здобули перемоги в серіях 1/8 фіналу з однаковим рахунком 4:2.

В ніч на 25 квітня визначилися двоє чвертьфіналістів Кубка Стенлі. "Піттсбург Пінгвінс" і "Сан-Хосе Шаркс" здобули перемоги в серіях 1/8 фіналу з однаковим рахунком 4:2.

У суботу "Піттсбург", у складі яких грають українці Руслан Федотенко і Олексій Понікаровський, переміг на виїзді "Оттаву Сенаторс" - 4:3.

До середини матчу "пінгвіни" поступалися 0:3, але зуміли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Вирішальна шайба була закинута на 11-й хвилині хвилини першого овертайму.

У складі "пінгвінів" відзначились Метт Кук (двічі), Білл Герін та Паскаль Дюпуа, що закинув вирішальну шайбу. А от лідери "Пінгвінс" Сідні Кросбі та Євген Малкін провалили матч.

Олексій Понікаровський провів на льоду 17 хвилин, за які наніс 1 кидок по воротах "сенаторів". Руслан Федотенко участі в матчі не брав.

В іншому матчі "Сан-Хосе Шаркс" обіграв "Колорадо Евеланш" 5:2. Вирішальним у цій зустрічі став третій період, за який було закинуто п'ять шайб, чотири з яких у ворота "лавин".

Ще один матч завершився перемогою "Чикаго Блек Хокс" над "Нешвілл Предаторс" 5:4 в овертаймі. Після цієї перемоги "Чикаго" вийшов вперед у серії - 3:2.