Українська команда вилетіла з Кубка Стенлі

Сідні Кросбі не вдалося відзначитися голом© AFP
Спорт 13 травня, 2010, 12:08 1076
Результативна передача Олексія Понікаровського не допомогла "Піттсбургу" у вирішальному матчі серії з "Монреалем".

"Піттсбург Пінгвінс", за який грають українці Руслан Федотенко та Олексій Понікаровський, вилетів з Кубка Стенлі. У ніч з 12 на 13 травня 2010 "пінгвіни" програли "Монреалю Канадієнс" в сьомому матчі серії до чотирьох перемог з рахунком 2:5.

Результат матчу став очевидний до середини другого періоду. За 26 хвилин гри "Монреаль" закинув "Піттсбургу" чотири шайби. За час, що залишився хокеїсти "Пінгвінс" забили два голи, але більшого добитися не змогли. Лідери "Піттсбурга" Євгеній Малкін і Сідні Кросбі не набрали в цій зустрічі жодного очка.

Олексій Понікаровський провів на льоду 10 хвилин, наніс один кидок по воротах суперника і зробив результативну передачу на Джордана Стаала. Руслан Федотенко участі в матчі не брав.

Зазначимо, що "Монреаль" зняв скальп з другого фаворита турніру. У 1/8 фіналу канадці вибили з боротьби "Вашингтон Кепіталс".

У півфіналі Кубка Стенлі "Монреаль" зіграє з переможцем пари "Бостон Брюінс" - "Філадельфія Флаєрс". У шостому матчі серії "льотчики" перемогли з рахунком 2:1. Переможець серії визначиться в сьомому матчі, який пройде 14 травня в Бостоні.