Українська команда здобула третю поспіль перемогу в Кубку Стенлі

"Піттсбург Пінгвінс" здобув третю перемогу поспіль© AFP
Спорт 21 квітня, 2010, 13:05 1079
"Піттсбург Пінгвінс" здобув виїзну перемогу над "Оттавою Сенаторс" і зробив вагомий крок у чвертьфінал Кубка Стенлі.

Команда українців Олексія Понікаровського та Руслана Федотенка "Піттсбург Пінгвінс" здобула третю перемогу у 1/8 фіналу Кубка Стенлі.

У четвертому матчі проти "Оттави Сенаторс" "пінгвіни" перемогли з рахунком 7:4 і повели в серії 3:1. Руслан Федотенко знову участі в матчі не брав, а Олексій Понікаровський за 13 хвилин на льоду наніс два кидки і зробив одну результативну передачу.

У першому періоді "пінгвіни" закинули одну шайбу - більшість реалізував росіянин Євген Малкін. А початок другого періоду виявився врожайним для "Піттсбурга". Дубль Сідні Кросбі та гол Метта Кука і "Піттсбург" повів 4:0. Загалом, у другій 20-хвилинці команди закинули 8 шайб - 5 "пінгвіни" і 3 "сенатори". У заключному періоді команди забили по шайбі у ворота суперників. П'ята гра серії відбудеться в ніч на 23 квітня у Піттсбурзі.

В ніч на 21 квітня відбулось ще чотири матчі 1/8 фіналу. "Детройт Ред Уінгс" переміг "Фінікс Койотс" (3:0) і зрівняв рахунок в серії (2:2). "Нешвілл Предаторс" переміг "Чикаго Блек Хокс" (4:1) і повів в серії з рахунком 2:1. "Філадельфія Флайерс" взяла гору над "Нью-Джерсі Девілс" (4:1) і збільшила перевагу в серії до 3:1. "Сан-Хосе Шаркс" переміг на виїзді "Колорадо Евеланш" (2:1 в овертаймі) і зрівняв рахунок в серії (2:2).