Українська "молодіжка" вийшла у фінал Меморіалу Лобановського

Молодіжна збірна України виграла в збірної Ірану© ФФУ
Спорт 12 серпня, 2009, 10:40 1055
Молодіжна збірна Україна обіграла іранців 2:1і вперше таким чином вийшла у фінал турніру пам’яті Валерія Лобановського.

Футболісти молодіжної збірної України (вік гравців - до 21 року) вийшли у фінал міжнародного турніру пам'яті Валерія Лобановського.

11 серпня в першому матчі змагань в Бородянке на стадіоні "Борекс" наша команда перемогла однолітків з Ірану - 2:1 (1:1).

Відкрив рахунок в поєдинку динамівець Роман Зозуля (30-а хвилина), а на 81-ій хвилині Володимир Лисенко з харківського "Металіста" забив вирішальний м'яч.

В перші 45 хвилин активною була українська атака. В цьому вона має завдячувати флангам - Ярмоленко зліва та Морозюк справа не один раз намагалися створити собі або форвардам Зозулі та Васіну голові моменти.

На 30-ій хвилині на подачу з правого флангу Морозюка відгукнувся Єрмоленко, після удару якого м'яч полетів в район рук іранського воротаря. Проте, якимось дивом кіпер гостей Сферу зловити не зміг, і Зозуля забив м'яч у ворота - 1:0.

Іранці відігралися вже через вісім хвилин. Після завершення чергової їхньої атаки, наша збірна вже виносила м'яч на іншу половину поля, але хтось з українців прихопив іранця. В результаті арбітр призначив пенальті, яке пробивав Хайсафі. Наш голкіпер Бойко зовсім трошки не дотягнувся до м'яча.

Серед моментів в другій половині гри слід виділити потрапляння Коноплянки в поперечку іранських воріт та гострий, але неточний удар збоку іранців.

Лисенко заробив штрафний і сам вирішив його пробити. Його удар не був незагрозливим для іранського воротаря, проте рикошет від одного із захисників гостей, який стояв в стінці змінив напрямок м'яча і дезорієнтував кіпера - 2:1.

Варто зазначити, що після пропущеного голу збірна Ірану навіть не спробувала відігратися. Таким чином, українська молодіжна вперше за чотири роки зіграє у фіналі Меморіала Лобановського.

У фінальному матчі, який пройдет в Києві на стадіоні "Динамо", українська "молодіжка" зіграє з переможцем поєдинку Туреччина - Німеччина.

Ігор Суркіс: пропонуємо Шевченку місце в основі "Динамо"