Українські паралімпійці виграли чемпіонат Світу з плавання

Українці завоювали 58 медалей© paralympic.org.ua
Спорт 22 серпня, 2010, 11:05 2516 6
За підсумками змагань, українські спортсмени завоювали 58 медалей, серед яких 21 золоту, 20 срібних та 17 бронзових нагород і стали першими.

Українська паралімпійська збірна з плавання виграла чемпіонат світу, що проходив у Нідерландах. Наші паралімпійці завоювали 58 нагород, встановивши 12 світових рекордів і 14 рекордів Європи і випередивши у медальному заліку команди США і Росії.

Наші спортсмени завоювали 21 золоту, 20 срібних та 17 бронзових нагород. Американці вибороли 56 медалей - 20 золотих, 18 срібних і 18 бронзових нагород. А російські паралімпійці завоювали 42 медалі - 18 золотих, 13 срібних і 11 бронзових нагород.

Команда Великої Британії, що йшла за кількістю золотих нагород третьою, поступилась Росії на 2 золоті медалі, проте за загальною кількістю медалей здобула третю світову позицію (52 нагороди - 16 золотих, 16 срібних, 20 бронзових нагород).

Варто зазначити, що кілька тижнів тому в Будапешті завершився чемпіонат Європи з водних видів спорту. Наші плавці не вибороли жодної нагороди.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / О.М.