Українські баскетболісти нарешті перемогли

Спорт 16 серпня, 2007, 11:51 817
В середу збірна України з баскетболу здобула перемогу в рамках додаткового відбірного турніру Евробаскета-2007 над збірною Данії.

Збірна України з баскетболу в третьому матчі додаткового відбірного турніру ЧЄ перемогла команду Данії - 74:64 (18:11, 10:16, 27:21, 19:16).

Дебют поєдинку у київському Палаці спорту пройшов під диктовку українців, які діяли просто бездоганно: протягом перших чотирьох хвилин підопічні Валентина Берестнєва не дозволили данцям набрати жодного очка.

Напад же українців виглядав куди змістовнішим, ніж у опонентів. Проте після стартового ривка – 13:0 українці розслабилися, чим скористалися гості.

Данці застосували зонний захист, який приніс очікувані дивіденди і на екваторі другої десятихвилинки в ролі лідерів прибували вже гості – 19:18.

До честі підопічних Берестнєва, вони зуміли переламати хід поєдинку. Після великої перерви в нападі активізувалося тріо Ліщук-Кольченко-Скутельник, в той час, як під своїм щитом дива (8 блок-шотів) творив центровий "вовків" Вячеслав Кравцов.

До всього іншого, українці за рахунок тактичних фолів чітко присікали спроби опонентів організувати швидкі прориви. У результаті, фінальна сирена зафіксувала перевагу української збірної у 10 очок – 74:64.

В іншому матчі нашої групи ізраїльтяни здолали бельгійців – 85:66, і продовжують очолювати турнірну таблицю.

Баскетбол: Україна - Данія

Спорт 16 серпня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.