Україна залишилася без єврокубків
Спорт 13 січня, 2010, 15:15 1464
Жодному з українських баскетбольних клубів не вдалося вийти у плей-офф єврокубків.

Баскетбол
Українські баскетбольні клуби програли чергові матчі Єврокубку та Кубка Виклику і дружно залишили єврокубки.

Маріупольський "Азовмаш" лише в останній чверті втратив перемогу над "Альбою" і не зумів пробитися у плей-офф. Найрезультативнішим у складі маріпольцев став новачок Деметріус Александер, який набрав 21 очко.

БК "Донецьк" дотягнув до овертайму в Румунії, але все де поступився "Асесофту", незважаючи на старання Марка Перрі, який набрав 33 очки.

"Київ" за всіма статьм програв на Кіпрі з різницею у 24 очки, а южненський "Хімік" лише в кінці підсолодив гіркоту поразки від "Страсбурга", скоротивши рахунок до пристойного.

Єврокубок

"Альба" (Німеччина) - "Азовмаш" (Україна) - 82:78 (17:23, 20:20, 24:19, 21:16)

Ал: Дженкінс (17), Макілрой (15), Чабб (14), Райт (12), Секуліч (11)
Аз: Александер (21), Різвіч (16), Ярутіс (14), Деніелз (12 + 12 підборів), Хаус (10)

Кубок Виклику

"Асесофт" (Румунія) - БК "Донецьк" (Україна) - 97:95 ОТ (19:22, 30:23, 20:20, 20:24, 8:6)

А: Чепуліс (29), Харгрув (26), Бурлаку (20), Гріффіт (13)
Д: Перрі (33), Кривич (19), Алексіч (13)

"Керавнос" (Кіпр) - БК "Київ" (Україна) - 76:52 (21:14, 18:10, 16:19, 21:9)

Кер: Сміт (18), Кьежа (13 + 11 підборів), Дамьянович (12)
Київ: Лукашов (15), Кравцов (12)

"Страсбург" (Франція) - "Хімік" (Україна) - 97:93 (31:21, 25:25, 27:21, 14:26)