Українські біатлоністи несподівано втратили форму

Спорт 12 грудня, 2008, 18:25 291
Якщо в Остерсунді українці виступили вище усіляких похвал, вже 2-й етап Кубка світу з біатлону приніс нам перші розчарування.

У п'ятницю, 12 грудня, в австрійському Хохфільцені стартував 2-й етап Кубка світу з біатлону.

Другий спринт цього року у чоловіків несподіванок не приніс. Лідери провідних країн змогли показати добрі результати і в цій гонці. Лідер Кубка світу Еміл Хегле Свендсен не залишив жодних шансів своїм суперникам, випередивши усіх практично на півхвилини. Другим фінішував російський спортсмен Іван Черезов, а на третій ступінь подіуму піднявся норвежець Александер Ус.

Українські спортсмени продемонстрували сьогодні вкрай скромні результати. До 30-ки кращих зумів увійти лише Роман Прима (21-й). Андрій Дериземля показав 34-й результат, а інші наші спортсмени очок сьогодні не заробили.

На жаль, не добилися у спринтерській гонці успіхів і біатлоністки збірної України. Після першої стрільби у трійці лідерів знаходилася Віта Семеренко, проте 3 промахи у "стійці" звели нанівець усі надії нашої біатлоністки на гарний результат. У підсумку – лише 47-е місце. На одну позицію вище розташувалася Інна Супрун. 43-е місце – в Оксани Хвостенко. І лише Лілії Вайгіній-Єфремовій вдалося заробити очки – у неї 33-е місце.

У порівнянні з першим етапом, результати показані українцями у Хохфільцені, виглядають неначе як провалом. Сподіваймося, що у гонках переслідування та в естафетах наші спортсмени виправляться.

Перемогу ж у спринті здобула німецька біатлоністка Сімоне Хаусвальд, відома раніше як Денкінгер. На другому місці Світлана Слєпцова з Росії, на третьому – німкеня Андреа Хенкель.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами АМИ Новости-Украина / ТСН.ua / К.К.