Українські боксери не пробилися у фінал чемпіонату Європи

Володимир Матвійчук© ФБУ
Спорт 24 червня, 2011, 12:53 1245
У півфіналі зупинилися два українських боксери-любителі Володимир Матвійчук і Дмитро Митрофанов.

Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків, який проходить у Туреччині, залишився без українських боксерів.

Українці Володимир Матвійчук і Дмитро Митрофанов стали бронзовими призерами континентальної першості у своїх вагових категоріях. Для України це найгірший результат на чемпіонатах Європи.

Матвійчук поступився італійцю Доменіку Валентіно у ваговій категорії до 60 кілограм. Причому, коли судді віддали перевагу італійцю, це викликало неоднозначну реакцію у глядачів.

На шляху до бронзового п'єдесталу українець переміг трьох боксерів: у першому раунді ірландця Майкла Макдонага (16:6), в 1/8 фіналу словенця Грегора Делебажка (20:7), в1/4 фіналу білоруса Івана Баранюка (20:16).

Дмитро Митрофанов
ФБУ
Дмитро Митрофанов у півфіналі вагової категорії до 75 кілограм поступився чемпіону Росії Максиму Коптякову (11:26). До слова, у фінал чемпіонату пройшли шість представників Росії.

На шляху до півфіналу Митрофанов по черзі виграв у хорвата Санжіна Пол Вргоца (23:14), фіна Віллі Хукканена (достроково), ірландця Дарена Оніла (17:10).

Фінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків пройдуть 24 червня.

Українець програв бій за діамантовий пояс WBC (відео)