Українські борці перемогли на старті олімпійського турніру з греко-римської боротьби

Обидва наші спортсмени перемогли єгиптян на старті змагань.

Олександр Чернецький та Жан Беленюк продовжать боротьбу за медалі у греко-римській боротьбі на Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

У рамках кваліфікації у ваговій категорії до 130 кг Чернецький переміг єгиптянина Абделатіфа Мохамеда - 4:0. У 1/8 фіналу Сашко зійдеться з грузином Якобом Каджая (16:56).

А Беленюк в 1/8 фіналу вагової категорії до 85 кг здолав також представника Єгипту Ахмеда Саада - 9:0. За вихід у півфінал Жан побореться з болгарином Ніколаєм Байряковим (17:04).

Нагадаємо, після 9 днів Ігор Україна має 4 олімпійські медалі: три "срібла" і "бронзу".

Срібні медалі виграли стрілець Сергій Куліш, гімнаст Олег Верняєв у багатоборстві та команда шаблісток. "Бронза" - у фехтувальниці Ольги Харлан.