Українські футболісти перемогли Італію на виїзді

Українські юніори обіграли італійських однолітків / Фото: ffu.org.ua

Юнацька збірна України серед гравців до 18 років обіграла італійських однолітків з рахунком 2:0.

У вівторок, 18 жовтня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, у італійському місті Віченца провела перший із двох запланованих спарингів з італійськими однолітками.

Підопічні Юрія Мороза перемогли італійців, забивши по голу в кожному з таймів.

Початок матчу пройшов за переваги господарів. А на 30-й хвилині відзначився півзахисник харківського "Металіста" Олександр Андрієвський.

По перерві команда Альберіго Евані збільшила швидкості, створила кілька небезпечних моментів, однак наші юнаки вистояли й перед фінальним свистком навіть подвоїли свою перевагу зусиллями форварда київського "Динамо" Олексія Хобленка.

Повторна зустріч збірних Італії та України, які за рік стартуватимуть у відборі ЧЄ-2013 (U-19), пройде у четвер.