Українські хокеїсти зазнали розгрому від Польщі і перемогли Нідерланди

Українські хокеїсти виграли лише один матч© fhu.com.ua
Спорт 15 листопада, 2010, 12:21 1192
Збірна України під керівництвом канадця Дейва Льюіса посіла третє місце на турнірі EuroChallenge, який проходив у Польщі.

Національна збірна України з хокею посіла третє місце на турнірі Euro Ice Hockey Challenge, який проходив у Польщі. Наші хокеїсти зазнали розгромних поразок від Росії-2 (0:7) і Польщі (3:6), а у заключному матчі перемогли команду Нідерландів (3:0).

Відзначимо, що канадський керманич збірної Дейв Льюіс задіяв у цьому турнірі молодих хокеїстів з чемпіонату України. Основа збірної - а це переважно гравці "Сокола" і хокеїсти з чемпіонату Білорусі та КХЛ - на ці змагання не викликалася.

Додамо, що турнір виграли російські хокеїсти, які перемогли у всіх трьох матчах з розгромним рахунком.

Euro Ice Hockey Challenge. Польща

Україна – Нідерланди – 3:0

Україна: Балабан. Васильєв, Рябенко, Гунько, Остроушко, Лясковський, Свиридов, Татаренко. Буценко, Квітченко, Черненко, Секірко, Бондарєв, Большаков, Яковенко, Янченко, Борисенко, Ісаєнко, Бєга

1:0 Черненко (Секірко, Лясковський, 2:21)
2:0 Рябенко (Гунько, Бондарєв, 14:43 – більш.)
3:0 Квітченко (Гунько, 21:45 – більш.)

Штраф: 41 – 28
Кидки: 29 – 16

Україна – Польща – 3:6

Україна: Балабан (Ткаченко, 35:59 – 40:00). Васильєв, Рябенко, Гунько, Остроушко, Лясковський, Свиридов, Татаренко. Буценко, Квітченко, Черненко, Секірко, Бондарєв, Большаков, Яковенко, Янченко, Борисенко, Ісаєнко, Бєга

0:1 Паш’ют (Клис, 14:20 – більш.)
0:2 Запала (Колуш, Цоріх, 22:40  - більш.)
0:3 Запала (Дзюбінскі, Хмєлєвскі, 26:22)
1:3 Борисенко (Остроушко, 30:28 – менш.)
1:4 Лопускі (Коваловка, 35:49)
1:5 Колуш (Запала, 25:59)
1:6 Урбановіч (Козловскі, 39:42)
2:6 Ісаєнко (Буценко, 43:05 – більш.)