Українські і російські баскетболісти жорстоко побилися у Маріуполі

Бійка відбулась на 32-й хвилині зустрічі© lifesports.ru
Спорт 20 вересня, 2010, 08:15 2351
Баскетболісти БК "Київ" і БК "Тріумф" влаштували жорстоку бійку, внаслідок якої один з гравців потрапив у лікарню.

18-20 вересня у Маріуполі було розіграно Кубок Азовмашу з баскетболу, переможцем якого став місцевий "Азовмаш". У фіналі колектив з Маріуполя переміг російський "Тріумф" (Люберці) з рахунком 75:54.

А на шляху до фіналу російські гості турніру перемогли іншу українську команду БК "Київ" - 85:71. Цей матч завершився скандалом. Наприкінці гри баскетболісти влаштували жорстоку бійку, внаслідок якої один гравець потрапив у лікарню.

Справа в тому, що на 32-й хвилині гри судді не побачили момент фолу Максима Сандула на форварді "Тріумфу" Валерію Ліходею. Той вирішив сам поквитатися з кривдником, відмахнувшись від нього. Гравець БК "Київ" у відповідь ударив Валерія в обличчя, після чого почалася бійка за участю всіх гравців обох команд. А Ліходєй був терміново відправлений до лікарні, де йому наклали шви і зробили рентгенівський знімок. Снайперу "Тріумфу" пощастило: ніс у цього не зламаний.

У підсумку, за неспортивну поведінку Сандул, Ліходєй, а також всі запасні гравці "Києва" і "Тріумфу" були дискваліфіковані до кінця гри. Лавки спорожніли.

Команди, звичайно ж, продовжили гру, але вже чотири на чотири. Потім двоє гравців підмосковної команди отримали п'яті фоли. За кілька хвилин до фінальної сирени кияни залишилися втрьох проти двох тріумфівців, які, у свою чергу, примудрилися збільшити різницю в рахунку.

Додамо, що "Київ" посів на турнірі останнє місце, програвши у матчі за "бронзу" мінському БК "Мінськ 2006" - 78:82.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами БК "Азовмаш" / А.Р.