Українські клуби по-різному стартували у Єврокубку

"Хімік" переміг "Вентспілс" / Фото: bc.khimik.com.ua

"Хімік" розбив латвійців, а "Говерла" зазнала прикрої поразки від чехів.

Южненський "Хімік" та івано-франківська "Говерла" стартували у Єврочелленджі ФІБА. Южненці впевнено перемогли вдома латвійський "Вентспілс" з рахунком 81:67. А ось "Говерла" зазнала прикрої поразки від чеського "Простейова" – 75:77.

"Хімік", віддавши супернику ініціативу в першій чверті, реабілітувався у другій і закріпив успіх після великої перерви.

Доля ж івано-франківців вирішилася на останніх секундах гри. Триочковий кидок з сиреною гравця "Простейова" Джамара Сміта не дозволив "Говерлі" здобути перемогу у своєму першому історичному єврокубковому матчі.

У наступному турі групового етапу "Хімік" на виїзді зіграє проти "Нижнього Новгорода". А "Говерла" зустрінеться з французьким "Роанном".

Єврочеллендж. Груповий етап

1-й тур

Група D

"Хімік" (Україна) - "Вентспілс" (Латвія) - 81:67 (19:22, 23:12, 23:13, 16:20)

"Aтомеруму" (Угорщина) - "Нижній Новгород" (Росія) - 83:72 (22:22, 22:9, 19:20, 20:21)