Українські клуби програли російським у другому турі Єдиної ліги ВТБ

ЦСКА - БК Дніпро - 113:73© bcdnepr.dp.ua
Спорт 1 листопада, 2010, 15:57 1149
31 жовтня відбулись матчі другого туру Єдиної ліги ВБТ за участю українських "Азовмаша" і "Дніпра".

31 жовтня завершився другий тур групового раунду Єдиної Ліги ВТБ, у якій беруть участь українські "Азовмаш" і "Дніпро". Обидва наших представники зазнали поразок від російських клубів.

"Хімки" Росія - "Азовмаш" (Україна) - 65:58

Гра між віце-чемпіоном Росії "Хімками" і чемпіоном України "Азовмашем" викликала особливий інтерес. В Хімках був цікавий поєдинок, розв'язка в якому настала лише на останніх хвилинах.

За рахунок результативних атак Деметріуса Александера українці зуміли вирватися вперед, і підмосковній команді знадобилося цілих 6 хвилин, для того щоб вирівняти становище. І хоча "Хімки" потім перехопили лідерство, "азовські леви" продовжували демонструвати зарядженість на боротьбу - 12:12 в першій чверті.
У середині другої 10-хвилинки господарі завдяки кільком результативним атакам з-за дуги пішли у відрив 24:16. Але кінцівка періоду залишилася за баскетболістами "Азовмаша" і до великої перерви команди розділяли всього-то два очки - 29:27 на користь росіян.

Баскетбольні "гойдалки" продовжились і в другій половині матчу. Суперники все так само грішили великою кількістю втрат і малою кількістю результативних атак, поклавшись повністю на індивідуальні якості своїх лідерів. За три хвилини до кінця основного часу росіянам вдалося здійснити ключовою ривок у 7 очок. Сил і запасу міцності для гідної відповіді у "Азовмаша" вже не залишилося. Важка перемога "Хімок" - 65:58.

ЦСКА (Росія) - "Дніпро" (Україна) - 113:73

Протистояння Росії та Україні проходило і в паралельному московському матчі, в якому ЦСКА екзаменував "Дніпро". З перших хвилин армійський клуб чітко дав зрозуміти опоненту, хто в домі господар і який нині розклад у європейському баскетболі.

Дніпропетровці як могли намагалися переламати хід поєдинку, відрядивши на вістря атак американське тріо: Буртт-Браун-Остін. Наставник "Дніпра" Денис Журавльов активно тасував склад, міняв захисні побудови і до пори до часу його підопічним вдавалося триматися на прийнятній дистанції.

Але після великої перерви ЦСКА підтвердив свій статус суперклубу і добився переконливої перемоги - 113:73.

У групі А "Дніпро" йде на четвертому місці, маючи три очки після двох матчів, а "Азовмаш" поки йде п'ятим, маючи ті ж три очки.

12 листопада "Дніпро" приймає удома "Мінськ-2006". А "Азовмаш" цього ж дня завітає у Ригу, де зіграє з місцевим клубом ВЕФ.

Відеотрансляції матчів Суперліги на "Проспорті"