Українські легкоатлетки здобули три срібні медалі престижного турніру в Швейцарії

Українські легкоатлетки. / Фото: Федерація легкої атлетики України

Ляхова, Погребняк та Тітімець стали другими у власних дисциплінах в Беллінцоні.

Українські легкоатлетки Ольга Ляхова, Наталія Погребняк та Анна Тітімець здобули три срібні медалі престижного турніру "Gala dei Castelli" в Швейцарії.

Ольга Ляхова з результат 2.00,32 хвилини зуміла стати стати другою у бігу на 800 метрів.

Наталія Погребняк фінішувала другою в дистанції на 100 метрів. Вона пробігла її за 11,26 секунди. Швидше це зробила лише болгарка Івет Лалова (11,20).

Ще одне "срібло" в активі Анни Тітімець. 400-метрівку з бар'єрами вона подолала за 56,36 с. Перемогла Леа Шпрунгер зі Швейцарії (55,83).

Нагадаємо, нещодавно легенда легкої атлетики Усейн Болт отримав травму і тепер ризикує пропустити Олімпіаду-2016.