"Українські отамани" програли у Туреччині, але вийшли у чвертьфінал Всесвітньої серії боксу

В 1/4 наші битимуться з британцями.

У суботу, 2 квітня, боксерський клуб "Українські отамани" провів заключний поєдинок групового етапу Всесвітньої серії боксу (WSB).

У Туреччині українці програли "Завойовникам" з рахунком 1:4. Єдину перемогу для нашої команди приніс технічним нокаутом Ростислав Архипенко.

Однак ця поразка не вплинула на турнірне становище у підгрупі "А", де "Отамани" посіли друге місце із 9-ма балами. Групу виграли "Кубинські приборкувачі".

У чвертьфіналі наші боксери битимуться з "Британськими лев'ячими серцями". Обидва матчі відбудуться у Лондоні.

Турецькі завойовники - Українські отамани - 4:1