Українські паралімпійці блискуче розпочали етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону

Максим Яровий / Фото: 2014.paralympic.org.ua

В перший день змагань українцям вдалось вибороти 5 нагород.

Національна паралімпійська збірна України з зимових видів спорту успішно розпочала етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону.

Змагання відбуваються з 8 до 17 грудня у місті Вуокаті (Фінляндія).

В перший день змагань українцям вдалось вибороти 5 високих нагород, серед яких - три "золота", одне "срібло" та одна бронзова медаль (у гонці спринт, класичним стилем).

Максим Яровий став першим у чоловіків, клас LW10-12, Григорій Вовчинський першим у чоловіків, клас LW2-9, Оксана Шишкова - першою у дівчат, клас В1-3. Юлія Батенкова-Бауман - друга у дівчат, клас LW2-9, Юрій Уткін третій у чоловіків, клас В1-3.

Зазначимо, що збірну України представляє 28 спортсменів.

Нагадаємо, на Паралімпіаді-2016 "синьо-жовті" виграли 117 медалей та посіли третє загальнокомандне місце.