Українські шаблісти блискуче виступили на етапі Кубка світу

Олена Кравацька, Аліна Комащук, Дарья Андрєєва (Білорусія), Єлизавета Кірянова (Росія) / Фото: nffu.org.ua

Українські юніори здобули чотири медалі на етапі Кубка світу з фехтування The Golden Gate. А шпажистки вперше за п'ять років не увійшли в число медалісток.

Українські шаблісти здобули два "золота", "срібло" та "бронзу" на етапі Кубка світу з фехтування серед юніорів The Golden Gate, який відбувся у Києві.

У чоловіків найсильнішим став миколаївський фехтувальник Юрій Цап, а киянин Олексій Стаценко виборов бронзу.

У фіналі українець зустрівся з росіянином Артуром Окуневим. Артур відразу ж повів 2 удари, але Юрій зумів перехопити ініціативу, завдав 6 ударів поспіль і більше не випустив суперника вперед 15:8.

У жінок у вирішальному поєдинку за право володіння титулом чемпіонки турніру відносини між собою з'ясовували українки: Аліна Комащук з Нетішина та одеситка Олена Кравацька.

Сильнішою виявилася Аліна, яка остаточно взяла ініціативу в свої руки в другій половині бою і перемогла з рахунком 15:11.

Бронзові нагороди завоювали росіянка Єлизавета Кірянова і представниця Білорусії Дарья Андрєєва.

А ось наші шпажистки вперше за 5 років існування турніру не увійшли в число медалісток. З 20 українок, які брали участь у змаганнях, найкращий результат показала Ксенія Пантелєєва, яка фінішувала п'ятою в загальному заліку.